Lorem Ipsum

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed venenatis mollis lac us a egestas. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed venenatis mollis lac us a egestas.

Pondelok 6. 5. 2024

Vitajte na stránkach našej školy

Novinky

• Základná umelecká škola Svetozára Stračinu Vás srdečne pozýva na prijímacie talentové skúšky do ZUŠ vo všetkých odboroch, ktoré sa budú konať v dňoch 3. júna 2024 (pondelok) a 6. júna 2024 (štvrtok) v čase od 14:00 - 17:00 hod v priestoroch ZUŠ na Štúrovej ulici č. 12, v budove ZŠ s MŠ A. Vagača v Detve na prízemí.

Do hudobného odboru prijímame žiakov od 6 rokov(žiaci, ktorí budú v septembri v ZŠ v 1. ročníku)a starších(aj ŠPD) na študijné zameranie:

hra na klavíri, keyboard, akordeón, heligónku, husle, violu, violončelo, kontrabas, gitaru, cimbal, zobcovú flautu, priečnu flautu, klarinet, saxofón, bicie, ľudové nástroje, hlasová výchova a spev

• Srdečne Vás pozývame po dvoch rokoch v dňoch 20. - 22. mája 2024 v čase od 8:00 - do 12:30 hod do našej školy na týždeň otvorených dverí.

Tešíme sa na Vás v ríši:

hudobnej, tanečnej, rozprávkovej, výtvarnej a filmovej.

Príďte medzi nás a vyskúšajte si umenie, ktoré by Vás najviac zaujalo. Možno by ste sa radi stali našimi žiakmi a neviete, ktoré umenie by Vám bolo najbližšie. Tu je priestor vidieť, počuť a možnosť si skúsiť to, čo Vás zaujíma a rozhodnúť sa podľa svojho srdiečka.

Tešíme sa na Vás!

• Dňa 21. apríla 2024 reprezentovali našu školu na tanečnej súťaži v Prešove - "Grimmy dance cup 2024" žiačky tanečného odboru - TK Spirit Detva Dominika Cerovská a Zuzana Halajová v nasledovných kategóriách:

DVK Hip Hop B - sólo dievčatá: Dominika Cerovská

DVK Hip hop B - duo: Dominika Cerovská, Zuzana Halajová

Dievčatám ďakujeme za peknú reprezentáciu našej školy!

Mgr. Andrea Ľalíková, DiS. art, riaditeľka školy

FOTO: